Pages

Monday, September 2, 2024

Szukasz pracy w Niemczech jako elektryk przemysłowy? Powiedz ile chcesz zarabiać ?

 Szukasz pracy w Niemczech jako elektryk przemysłowy?

Jesteśmy Daar Personal z Weimaru, działamy na rynku z Powodzeniem już od 10 lat, dzięki czemu już wiele osób mogło pracować i zarobić to czego od nas oczekiwano.

Elektryk Przemysłowy

Miejsce pracy: Lubeck, Całe Niemcy, różne lokalizacje i specyfika pracy

WYMAGANIA:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

Prawo jazdy i samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wsparcie, konserwacja i naprawa maszyn używanych w firmie (tokarki, centra frezarskie), a także technologii energetycznej i budowlanej

Zapewnienie dostępności systemów i maszyn poprzez stałe utrzymywanie gotowości operacyjnej, rozwiązywanie problemów i optymalizację systemu

Samodzielne izolowanie, rozpoznawanie i usuwanie przyczyn usterek

Rozwiązywanie problemów, usuwanie usterek

Uruchamianie i testowanie maszyn

Tworzenie schematów obwodów za pomocą programów rysunkowych CAD

Ścisła współpraca ze wszystkimi pracownikami produkcji

Ogólne czynności elektroniczne

Czynności manualne (okablowanie)

Obsługa sterowników Siemens S5, S7 i NC/CNC

OFERUJEMY: ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY Z J.NIEMIECKIM

Opis oferty:

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWEGO do pracy - Niemcy-różne lokalizacje

BRAK ZEITKONTA ! - nadgodziny wypłacane z bieżącą wypłatą

Niemiecką umowę o pracę,

Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

Wynagrodzenie od 3000€ Netto miesięcznie

Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo 25%

BRAK ZEITKONTA ! Nadgodziny wypłacane z bieżącą wypłatą

Zagwarantowane na umowie 168h w miesięcy

Stałe zatrudnienie Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek

Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Prosimy o załączenie klauzuli:

tel. 662 459 869, zadzwoń

UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.

No comments:

Post a Comment

Oferty pracy dla fachowców w Niemczech

  Sprawdz moje oferty pracy w Daar personal Service GMBH, tel +49 176 212 30 202 zapraszam dorozmowy telefonicznej Podejmij zatrudnienie na ...