Pages

Friday, August 23, 2024

Pracownicy wykończeniówki - praca w NIEMCZECH

 Pracownicy wykończeniówki - praca w NIEMCZECH GIPS KARTON

Daar Personal Service GmbH Pracownicy wykończeniówki - praca w NIEMCZECH

Norymberga
Oferta wygasa za:
27 dni
Tryb pracy
stacjonarna
Rodzaj umowy
umowa o pracę
Tryb rekrutacji
rekrutacja stacjonarna
Wymiar etatu
pełny etat
Branża
fizyczna, produkcja
Wstęp
DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.
Obowiązki
Wewnętrzna zabudowa kontenerów mieszkaniowych w technice suchej zabudowy
Montaż okien i drzwi oraz układanie wykładzin podłogowych
Wymagania
Doswiadczenie w powyzszych czynnosciach
Komunikatywny niemiecki
Samochod na wyjazd i dojazd do pracy
Oferujemy
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony
brak Zeitkonta, możliwość cotygodniowych zaliczek
organizacja zakwaterowania (pokoje 1 osobowe)
Zainteresowała Cię ta oferta?

Dodatkowe informacje
Prosze o kontakt poprzez przycisk Aplikuj lub pod numerem telefonu: +49 15167339733 (również przez WhatsApp)

No comments:

Post a Comment

Oferty pracy dla fachowców w Niemczech

  Sprawdz moje oferty pracy w Daar personal Service GMBH, tel +49 176 212 30 202 zapraszam dorozmowy telefonicznej Podejmij zatrudnienie na ...