Pages

Friday, August 23, 2024

Spawacz Aliminium - praca w NIEMCZECH Daar Personal Service Frankfurt nad Menem

Spawacz Aliminium - praca w NIEMCZECH Daar Personal Service GmbH Frankfurt nad Menem Tryb pracy stacjonarna Rodzaj umowy umowa o pracęTryb rekrutacji rekrutacja stacjonarnaWymiar etatupełny etat Branża fizyczna, produkcja

Każda oferta pracy może być dostosowana do twoich potrzeb. Być może bedzie konieczna zmiana również lokalizacji. Ważne jest by każdy kandydat dysponował odpowiednim poziomemem jezyka niemieckiego niebednego do porozumiewania się na budowie.

jeśli ta oferta jest dla ciebie interesująca , wypełnij formularz zgłoszeniowy lub prześli dokumenty na adres email robert.hartwig@daarps.de

Wstęp

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Obowiązki

Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza aluminium metodą MIG lub TIG

Wymagania

umiejętność spawania aluminium metoda TIG lub MIG

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

umiejetność czytania rysunku technicznego

własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Zorganizowanie kwatery w jednoosobowym pokoju

Brak Zeitkonta i możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Kontakt z polskim koordynatorem

Zainteresowała Cię ta oferta?

Dodatkowe informacje

Prosze o kontakt poprzez przycisk Aplikuj lub pod numerem telefonu: +49 176 212 30 202 (również przez WhatsApp)

Więcej ofert znajdziesz na portalu ogłoszeniowym

No comments:

Post a Comment

Oferty pracy dla fachowców w Niemczech

  Sprawdz moje oferty pracy w Daar personal Service GMBH, tel +49 176 212 30 202 zapraszam dorozmowy telefonicznej Podejmij zatrudnienie na ...