Pages

Friday, August 23, 2024

Aktualne oferty pracy dla spaczy lub elektryków

 Ważne dla mnie jest by każda moja oferta była zrozumiana przez kandydata. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na kilka miesięcy czy na dłużej, mogę ci pomóc podjąc właściwą  decyzje. Nazywam się Robert Hartwig i jestem polskim rekruterem w Niemczech. Od kilku lat rozwijam się zawodowo jako doradca zawodowy dla specjalistów z Polski.

poniżej będę chciał przytoczyć podstawowe oferty pracy na których pracuje, odrazu muszę zaznaczyć że oferty się powtarzają, często można powiedzieć że rekrutuje w trybie ciągłym jednak zakłady pracy mają różną lojkalizacje dlatego że zapotrzebowanie rozkłada się na całym terenie Niemiec.

Odległość od granicy jest różna. Kluczową sprawą jest by pracownik był dostępny na terenie całych Niemiec inaczej problemy z przeniesieniem bedą gdy pojawi się oddelegowanie.

Spawacz TIG Aliminium BEZ j. niemieckiego BEZ Certyfikatow - praca w NIEMCZECH przy j. Bodenskim

Daar Personal Service GmbH

Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Obowiązki

  • Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza aluminium metodą TIG
  • Spawanie cystern, silosow
  • Mozliwosc robienia nadgodzin
  • BRAK wymogu znajomości języka niemieckiego

Wymagania

  • umiejętność spawania aluminium metoda TIG
  • umiejetność czytania rysunku technicznego
  • własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zorganizowanie kwatery w jednoosobowym pokoju
  • Brak Zeitkonta i możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Kontakt z polskim koordynatorem

Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko! zadzwoń teraz porozmawiajmy chwile, zastanowimy się co możemy zrobić dalej.

No comments:

Post a Comment

Oferty pracy dla fachowców w Niemczech

  Sprawdz moje oferty pracy w Daar personal Service GMBH, tel +49 176 212 30 202 zapraszam dorozmowy telefonicznej Podejmij zatrudnienie na ...