Pages

Thursday, August 29, 2024

Piaskarz przemyslowy - praca w Niemczech Daar Personal Service GmbH

praca w Niemczech dla wykfalikowanych pracowników

Piaskarz przemyslowy - praca w Niemczech
Daar Personal Service GmbH

Codziennie publikuje kilka ofert pracy i każda z nich ma swoje wymagania. To nie oznacza że nie można ich spełnić ale czasami trzeba porozmawiać o tym jak rozumieć różnice pomiędzy możliwościami a wymaganiami. Dla piaskarza nie mam zbyt dużo pracy ale zawsze w tygdoniu jednego będę mógł wysałać do Niemiec.

Jeśli to idealna praca dla ciebie to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego dzięki czemu bedziesz mógł poznać wiecej detali wspołpracy z DAAR Persoanl agencją pracy z doświadczeniem ponad 10 lat na Niemieckim rynku.

Tryb pracy stacjonarna Rodzaj umowy umowa o pracę Tryb rekrutacji rekrutacja zdalna
Wymiar etatu pełny etat Branża
fizyczna, produkcja, budownictwo

Wstęp
DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.
Obsługa stanowiska Piaskarza
wykonywanie prac piaskarza : duze i male elementy
Wymagania
komunikatywny niemiecki
Samochód na dojazd do pracy
Oferujemy
niemiecka umowa o pracę
brak Zeitkonta, możliwość cotygodniowych zaliczek
organizacja zakwaterowania w pokojach 1 osobowych
Zarobki od 2700 euro netto (przy zalozeniu przepracowania np. tylko 168 godzin w miesiacu)

Piaskarz wykonuje czyszczenie materiałem ściernym metalowej powierzchni – nie jest wymagane do tego wykształcenia czy też uprawnień, ważne by pracownik czuł się dobrze w tej roli.

 Jednak, aby pracować w zawodzie, konieczne jest dobry stan zdrowia by móc wytrzymać w kombinezonie ochronnym który jednak powoduje że jest ciepło.

Główne obowiązki:

obsługiwanie piaskarki, w której znajduje się ścierniwo
czyszczenie powierzchni metalowych oraz betonowych za pomocą piaskarki, przygotowywanie ich do malowania, metalizowania czy też pasywacji
dokonywanie wyboru środków ochrony osobistej, na przykład kombinezonu
dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy
bieżąca konserwacja piaskarki, sprawdzanie jej stanu technicznego i zgłaszanie ewentualnych awarii
W roli piaskarza sprawdzą się osoby sprawne fizycznie i wytrzymałe na wysiłek – z dobrą orientacją przestrzenną. Konieczny okazuje się prawidłowy słuch, który pozwala na ocenę sprawności maszyn i urządzeń. Pożądana jest także umiejętność koncentracji. Przydaje się podzielność uwagi.

No comments:

Post a Comment

Oferty pracy dla fachowców w Niemczech

  Sprawdz moje oferty pracy w Daar personal Service GMBH, tel +49 176 212 30 202 zapraszam dorozmowy telefonicznej Podejmij zatrudnienie na ...