Pages

Saturday, August 17, 2024

Spawacz Aliminium - praca w NIEMCZECH Daar Personal Service GmbH

By zdobyć nowe pola widoczności, zaczynam publikować moje ogłoszenia w kolejnych miejscach licząć na to że inne grupy zainteresowanych pracowników znajdą to co publikuje w Internecie.

Spawacz Aliminium - praca w NIEMCZECH

Daar Personal Service GmbH, lokalizacja zakładu pracy to Frankfurt nad Menem. To przykładowa lokalizacja, ostateczna uzależniona jest od terminu przystąpienia do rekrutacji oraz dostępności czy zapotrzebowania.

Oferta opublikowana

17.08.2024

Oferta wygasa

16.09.2024

Tryb pracy

stacjonarna

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Tryb rekrutacji

rekrutacja stacjonarna

Wymiar etatu

pełny etat

Branża

fizyczna, produkcja

Wstęp

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Obowiązki

Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza aluminium metodą MIG lub TIG

Wymagania

umiejętność spawania aluminium metoda TIG lub MIG

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

umiejetność czytania rysunku technicznego

własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Zorganizowanie kwatery w jednoosobowym pokoju

Brak Zeitkonta i możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Kontakt z polskim koordynatorem

Zainteresowała Cię ta oferta?

Aplikuj Dodatkowe informacje Jestem dostępny pod numerami telefonu. +48 662 459 869, również whotsap +49 176 505 742 61, również whotsap

No comments:

Post a Comment

Oferty pracy dla fachowców w Niemczech

  Sprawdz moje oferty pracy w Daar personal Service GMBH, tel +49 176 212 30 202 zapraszam dorozmowy telefonicznej Podejmij zatrudnienie na ...